ART / Sculptures and works of art / Sculpture 16045314

nr 1604 5314

SCULPTURE

terracotta. Signed. Height: 35 ca, minor cracks.

Terrakotta. Signerad. Höjd: 35 ca

Condition: nagg

SEK 250

Monday Mars 11 2024
at 19:04:44