KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14176580

nr 1417 6580

Skulptur

Rick Jones. Signerad, daterad 1984, Lergods med tillhörande boa, "Lola". Höjd: 54 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 6 september 2021
kl 20:57:23