KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 6514234
nr 651 4234
Skulptur
Gips, höjd: 81, "Rebecca"
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 augusti 2010
kl 18:38:13
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr