KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12612019

nr 1261 2019

Skulptur

Mickey Mouse. Höjd: 54

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 juni 2019
kl 19:25:29