ART / Sculptures and works of art / Sculpture 12612019

nr 1261 2019

SCULPTURE

Mickey Mouse. Height: 54, wear, damages.

Mickey Mouse. Höjd: 54

Condition: slitage, skador

300

SEK 700

Monday June 17 2019
at 19:25:29