KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15468145

nr 1546 8145

Karl-Olov Björk

(1936-2013), Sverige

Skulptur, Träd. Signerad, daterad 1993. Höjd: 160 cm

Karl-Olov Björk, svensk bildkonstnär född i Linköping 1936, död 2013.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 5 juni 2023
kl 20:06:33

3/6 10:23:09 1      Vinnande bud

Karl-Olov Björk

Läs mer om Karl-Olov Björk