KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14765071

nr 1476 5071

José Luis Sanchez

(f. 1926), Spanien

Skulptur i brons på sockel av plexiglas. Signerad, numrerad 342/1000. Höjd: 5-8 cm, Längd: 13-15 cm

José Luis Sanchez, spansk konstnär född 1926.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 20 juni 2022
kl 20:10:05

20/6 16:02:56 1      Vinnande bud

José Luis Sanchez

Läs mer om José Luis Sanchez