ART / Sculptures and works of art / Sculpture 11755351

nr 1175 5351

Falko Behrendt

(f. 1951), Sverige

Falko Behrendt (b. 1951), Sverige. Signerad, dated 2007, brons, höjd: 37 cm,

SCULPTURE, Signerad, daterad 2007, brons, höjd: 37 cm

400

SEK 600

Monday April 16 2018
at 20:15:34