KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10234431
nr 1023 4431
Skulptur
Kina, höjd: 33 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2016
kl 20:59:21
7/3 20:24:34