ART / Sculptures and works of art / Sculpture 17342033

nr 1734 2033

SCULPTURE

Ã…ke Falk. Signed, dated -55, ceramics, sittande kvinna. Length: 26 cm, height: 20 cm,

Åke Falk. Signerad, daterad -55, Keramik, sittande kvinna. Längd: 26 cm, höjd: 20 cm

Yes

1500

SEK 1100

Monday October 27 2025
at 20:14:32

27/10 15:30:09 1      1.000 kr
27/10 18:20:04 2      Vinnande bud

  • Thema-auction
Tilgman Keramik