KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Reklamtavla 13072231

nr 1307 2231

Reklamtavla

"Weihenstephan", glas, metallram. Proveniens Restaurang Tennstopet, 125x65 cm

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 februari 2020
kl 18:20:39

17/2 14:59:24 1      Vinnande bud

Johansfors glasbruk
Seltersglas
Reijmyre Glasbruk
Elme glasbruk
Eda Glasbruk (1835 - 1953)