MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 15443141

nr 1544 3141

Pottskåp

sengustavianskt, omkring 1800, kompletterat. Bredd: 40 cm. Djup: 27 cm. Höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 29 maj 2023
kl 20:07:51

24/5 23:13:27 1      1.000 kr
29/5 20:02:51 2      Vinnande bud