ART / Misc. paintings / Posters 13249287

nr 1324 9287

Horst Janssen

(1929-1995), Tyskland

2 pcs, Horst Janssen (1929-1995), Germany. 1970s. En är signerad. Oramade lösa blad. 74x44 cm respektive 60x65 cm, Den osignerade ngt skadad.

POSTERS, 2 st, 1970-tal. En är signerad. Oramade lösa blad. 74x44 cm respektive 60x65 cm

Condition: Den osignerade ngt skadad

Horst Janssen, German artist born 1929, dead 1995.

SEK 100

Monday May 4 2020
at 20:22:44

27/4 22:26:26 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Horst Janssen

Read more about Horst Janssen