ART / Misc. paintings / Posters 13249287
nr 1324 9287
Horst Janssen
(1929-1995), Tyskland
2 pcs, Horst Janssen (1929-1995), Germany. 1970s. En är signerad. Oramade lösa blad. 74x44 cm respektive 60x65 cm, Den osignerade ngt skadad.
POSTERS, 2 st, 1970-tal. En är signerad. Oramade lösa blad. 74x44 cm respektive 60x65 cm
Condition: Den osignerade ngt skadad
Horst Janssen, German artist born 1929, dead 1995.
SEK 100
Monday May 4 2020
at 20:22:44
27/4 22:26:26