ART / Misc. paintings / Poster 6024082
nr 602 4082
POSTER
”Jacques Zadig Lunds Konsthall 1972”, färgoffsetlitografi, motiv Frihetsgudinnan, 100 x 70 cm, utställningsaffisch: ” JACQUES ZADIG LUNDS KONSTHALL 11 NOV till 10 DEC 1972. . . ”, OBS! signerad: ”Till Maud och Holger Jacques -72”, märkt nertill: ”Stig Arbman AB / Lito-Grafik AB”,
”Jacques Zadig Lunds Konsthall 1972”, färgoffsetlitografi, motiv Frihetsgudinnan, 100 x 70 cm, utställningsaffisch: ” JACQUES ZADIG LUNDS KONSTHALL 11 NOV till 10 DEC 1972. . . ”, OBS! signerad: ”Till Maud och Holger Jacques -72”, märkt nertill: ”Stig Arbman AB / Lito-Grafik AB”
300
SEK 350
Monday September 28 2009
at 18:02:55
26/9 08:27:02
300 kr
28/9 00:56:00