KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 14744415
nr 1474 4415
Tavlor
3 st, Stockholmsutställningen 1897, tryck och textil, yttermått inklusive ram: ca 36x43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:40:23
11/6 09:31:01
100 kr
13/6 19:35:23