KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 6216092
nr 621 6092
Tavla
1950-tal, signerad ”Gunnel Fireberg -53”, mått ca 42 x 32 cm
måndag 25 januari 2010
kl 18:15:12