KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 6216093
nr 621 6093
Tavla
”FIERTÉ”, 1950-tal, signerad ”B. Andersson December 1959”, mått ca 57 x 37, 5 cm
måndag 25 januari 2010
kl 18:15:59