KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15084030
nr 1508 4030
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Kyrkja Jotunheimen Norge 1985". Signerad, numrerad 1/20, daterad 1986. Bildmått: 29x22 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:37:05
11/12 19:11:05