KONST / Oljemålningar / Peter apelgren 10791001
nr 1079 1001
Peter Apelgren
(f. 1959), Sverige
Peter Apelgren (f. 1959), 'Tro/hopp', 2011, olja på duk, 60x40 cm. Signerad Peter Apelgren samt signerad a tergo 'Peter Apelgren 2011 Tro/hopp'
Peter Apelgren, svensk konstnär, komiker och föreläsare, född 1959.
Utrop:
6.000 kr - 10.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 18:30:51
2.800 kr
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
200 kr
250 kr
400 kr
450 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr
31 okt
A(u)ktion!
Läs mer om A(u)ktion!
Peter Apelgren
Läs mer om Peter Apelgren