KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 16003398

nr 1600 3398

Pasteller

2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade V Smidt, Landskap, 20x49 cm, yttermått inklusive ram: 39x67 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 februari 2024
kl 19:51:22