Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastels 17536485



*

nr 1753 6485


PASTELS

2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, outer dimensions including frame: 22x54,


2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, yttermått inklusive ram: 22x54 cm


Estimate:

700

Sold:

SEK 500

Auction date:

Monday January 19 2026
at 19:24:15


  • Bid history
Time Bidder Bid
19/1 15:42:48 1      400 kr
19/1 17:50:36 2      350 kr
19/1 17:50:36 1      400 kr (Robot)
19/1 17:50:48 2      450 kr
19/1 18:34:17 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • What will the transport cost
Available transport alternatives and shipping cost for this item

COLLECT AT OUR WAREHOUSE
  Stockholm, Sweden 0 kr
  Malmo, Sweden 800 kr
  Gothenburg, Sweden On request
  Helsinki, Finland 800 kr

Log in to see more options



All prices are preliminary. Home delivery is not available for all items
Transport is ordered in My pages after the auction is won
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pasteller vattenfärg
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    in a week
    26 jan at 20:22
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    in a week
    26 jan at 20:20




Ladda ner broschyr