KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15629108
nr 1562 9108
Pastell
Wilhelm von Gegerfelt (1844-1920), Sverige. Signerad, Nordafrika, 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 28x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:40:08
100 kr
150 kr