KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16793147
nr 1679 3147
Pastell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AK, Daterad 1903, flicka med röd schal, 61x44 cm, yttermått inklusive ram: 78x61 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:24:35
15/2 15:12:51