KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16044130

nr 1604 4130

Pastell

Oidentifierad konstnär. Liggande fasad. Signerad, daterad -83 cm, yttermått inklusive ram: 75x105 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:42:22

7/3 18:39:15 1      Vinnande bud