Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 11654307



*

nr 1165 4307


PASTEL

Lengyel, Orientalisk interiör, signed, 45x59,


Lengyel, Orientalisk interiör, signerad, 45x59


Estimate:

600

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday February 26 2018
at 20:58:21


  • Bid history
Time Bidder Bid
26/2 15:45:33 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita lengyel orientalisk interiör pastell vattenfärg
  • 7194 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    today
    19 jan at 18:33
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:58
  • 6485 PASTELS
    2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
     

    Auction ends
    today
    19 jan at 19:24




Ladda ner broschyr