KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16936237

nr 1693 6237

Pastell

Carl Brandt. Signerad, landskap. Bildmått: 70x26 cm, yttermått inklusive ram: 90x45 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 april 2025
kl 19:34:22

8/4 10:16:11 1      Vinnande bud