KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325012

nr 1432 5012

Kerro Holmberg

(f. 1959), Sverige

Oljemålning, "Una Malevitj". Monogramsignerad. Olja på duk, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm

Kerro Holmberg, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:35:43

Kerro Holmberg

Läs mer om Kerro Holmberg