KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428077

nr 1642 8077

Andrey Safonov, efter Matisse. Signerad. Olja på duk, 62x51 cm, yttermått inklusive ram: 69x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 16 september 2024
kl 19:12:51