KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12498187

nr 1249 8187

Uno Baldestål

(1913-1981), Sverige

Oljemålningar, 2 st. Gamla Stan, signerad. Olja på pannå, 15x11 cm

Uno Baldestål, svensk bildkonstnär född 1913, död 1981.

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:46:07

Uno Baldestål

Läs mer om Uno Baldestål