KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16558459
nr 1655 8459
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade Martin, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 18x12 cm, yttermått inklusive ram: 23x17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:53:04
2/11 14:38:32
100 kr
4/11 17:00:24