KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12825446
nr 1282 5446
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad Schjelderup. Olja på pannå 35x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:27:14
100 kr
150 kr