KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12872198

nr 1287 2198

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Afrika. Olja på duk, ej signerad. 46x62 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 november 2019
kl 20:33:21

8/11 23:15:21 1      Vinnande bud