KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 9467113
nr 946 7113
Oljemålningar
2 st, 1800-tal, Flicka & kvinnor, 22 x 14 ca
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:35:15
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)