ART / Oil paintings / Oil paintings 6477611
nr 647 7611
OIL PAINTINGS (F)
2 pcs, signed, 1950s/1960s, 55x69 & 71x60,
2 st, Signerade, 50/60-tal, 55x69 & 71x60
100
SEK 200
Monday July 5 2010
at 18:21:49
24/6 07:53:36
150 kr
28/6 18:15:01