KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14303076

nr 1430 3076

Oljemålningar

2 st. Nils Acke, Vadstena och Nyköpings slottsruin. Signerade. Olja på pannå, 27x34, yttermått inklusive ram: 42x50 + 27x34, yttermått inklusive ram: 42x49 cm

Utrop:

400 kr

måndag 8 november 2021
kl 20:28:26