ART / Oil paintings / Oil paintings 17493021

nr 1749 3021

OIL PAINTINGS

2 pcs, MajBritt Östergren. Signed, duk, outer dimensions including frame: 38x46, 43x51,

2 st, MajBritt Östergren. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 38x46,43x51 cm

Yes

600

SEK 600

Monday December 8 2025
at 20:04:45

  • Thema-auction
  • Dec 8

Kvinnliga Konstnärer

Read more about Kvinnliga Konstnärer