KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16784249
nr 1678 4249
Julius Nord
(f. 1992), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerade, blomsterstilleben. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Julius Nord, svensk bildkonstnär född 1992.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 februari 2025
kl 18:19:33
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr