KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12012668
nr 1201 2668
Ivan Joern
(1902-1968), Sverige
Oljemålningar, 3 st, Signerade Joern. Olja på pannå, ca 50x40 cm
Ivan Joern, svensk bildkonstnär född i Karlstad 1902, död 1968.
Utrop:
300 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:53:54