KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12409514

nr 1240 9514

Lars Ramstedt

(f. 1953), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Diptyk, Komposition. Signerad, daterad -89. Olja på duk, 100x30

Lars Ramstedt, svensk målare född 1953 .

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 11 mars 2019
kl 20:13:59

Lars Ramstedt

Läs mer om Lars Ramstedt