KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16583064
nr 1658 3064
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 30x40-43x33 cm
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:05:53
18/11 19:56:52
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen