KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16274063
nr 1627 4063
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålningar, 3 st, Signerade, modeller, oramade. Olja på pannå, 80x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:03:53
6/6 10:25:23
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler