KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13603045

nr 1360 3045

Oljemålningar

2 st, Attila Balla (tillskrivna), ej signerade, oramade. Olja på duk, 90x60 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:08:16