KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13073574
nr 1307 3574
Aino Vastamäki
(1932-2003), Finland
Oljemålningar, 2 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 16x16 cm
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:50:50
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Aino Vastamäki
Läs mer om Aino Vastamäki