KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878028
nr 1387 8028
Walter Karlsson. Signerad, Mariaberget. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 66x76 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:23:53
27/3 11:26:59
300 kr
29/3 19:18:53