KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073190

nr 1307 3190

Walter Fölser, "Insekt", tillskriven. Ej signerad. Olja på duk, 65x45 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 17 februari 2020
kl 18:35:25