KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409376
nr 1440 9376
Vjeteslav Kliuchnikov
(f. 1956), Ryssland
Oljemålning, Vjeteslav Kliuchnikov (f. 1956), Signerad, Stilleben. Olja på duk, 71x83, oramad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:37:03
20/12 13:40:07