KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12496824
nr 1249 6824
Valerij Chirkov, "Have a nice summer II", signerad. Olja på pannå, 77x58
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:32:17
300 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr