KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8414199

nr 841 4199

osignerad, porträtt, 1800-tal, ramens innermått: 60x47

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 19 augusti 2013
kl 21:06:40