KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7652648
nr 765 2648
Osignerad, Forslandskap, 1800-tal, ramens innermått: 92x69
Kondition: skadad duk, färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juni 2012
kl 17:45:45
15/6 18:20:05