KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15353157

nr 1535 3157

Uno Bornemark, "Norrbygärde Dalhem från Centralen". Signerad. Olja på pannå, 60x73 cm, yttermått inklusive ram: 72x85 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 april 2023
kl 19:07:48

23/4 16:27:59 1      Vinnande bud