KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13015328

nr 1301 5328

Oidentifierad konstnär. Vinterväg, Monogramsignerad, 1894, olja på plåt, 37x24 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:46:53